پاسخ مجموعه ای از سوالاتی که اغلب از ما پرسیده می شود را در سوالات متداول گردآوری کرده ایم. اگر پاسخ سوال خود را در سوالات متداول پیدا نکردید، برای ما پیام بگذارید و یا از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1- تیرانه در کدام مناطق سرویس دهی دارد؟

در حال حاضر تیرانه به منطقه 6 و 11 شهر تهران سرویس دهی دارد.

2- آیا امکان خرید حضوری یا تلفنی از تیرانه وجود دارد؟

خیر در حال حاضر خرید از تیرانه تنها اینترنتی می باشد. به این صورت که مشتریان می توانند سفارش خود را آنلاین و از طریق وبسایت انجام دهند.

2- اجناس خریداری شده در چه زمانی تحویل داده می شوند؟

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش، برای هماهنگ کردن زمان ارسال با شما تماس خواهند گرفت. شما می توانید یک بازه دو ساعته از 10 صبح تا 10 شب را برای تحویل گرفتن سفارش خود انتخاب کنید. سفارش شما یک روزه به شما تحویل داده خواهد شد. 

3- اجناس خریداری شده به چه نحوی تحویل داده می شوند؟

کالاهایی که شما سفارش داده اید، با استفاده از خودروی تحویل کالا درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. راننده خودرو در بازه زمانی که شما  انتخاب کرده اید، با شما تماس خواهدگرفت و هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

4- آیا برای ارسال مواد غذایی باید هزینه ای پرداخت شود؟

بله. هزینه ارسال 2000 تومان است. 

5- نحوه پرداخت هزینه خرید به چه شکل است؟

خریداران محترم می توانند با استفاده از کارت بانکی در وبسایت تیرانه هزینه خرید خود را پرداخت نمایند. همچنین امکان پرداخت هزینه درب منزل به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه پوز وجود دارد.

6- آیا اجناس فروخته شده پس گرفته می شود؟

بله. شما در هنگام تحویل گرفتن اجناس در صورت رضایت نداشتن می توانید آن ها را پس بدهید. مبلغ این اجناس حداکثر پس از 4 روز به حساب شما واریز خواهد شد.

7- چگونه از وضعیت سفارش خود و ثبت شدن آن مطلع شوم؟

ما از طریق اس ام اس، ایمیل و تماس تلفنی با شما در ارتباط خواهیم بود. همچنین شما می توانید در قسمت حساب کاربری من، وضعیت خرید خود را مشاهده کنید.

9- آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با بخش پشتیبانی سفارش خود را لغو کنید.


تولید کننده‌ها